WikiReader

Bilgi toplama programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 1.60 MB
  • Version 1.21
  • Dil Türkçe
  • Firma MunSoft
WikiReader ile bilgisayarınız üzerinden hemen hemen her türlü alanda arama yapabilir ve istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Program, uluslararası birçok alanla, birçok dilde ve internet üzerindeki wiki teknolojisi ile ortaklaşa üretilen birçok internet k
WikiReader ile bilgisayarınız üzerinden hemen hemen her türlü alanda arama yapabilir ve istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Program, uluslararası birçok alanla, birçok dilde ve internet üzerindeki wiki teknolojisi ile ortaklaşa üretilen birçok internet kullanıcısının istediği bilgiye ulaşabileceği bir alandır. 

WikiReader' ı kullanarak internette saatlerce bilgi araması yapmanıza gerek kalmayacak, istediğiniz her türlü bilgiye anında ulaşmış olacaksınız. 

Program her hangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuz anda devreye girer ve girmiş olduğunuz başlıklar altında ön araştırma yaparak işinize yarayacak olan bilgileri listeler. 

Programın en yaygın arama yapılacak terimleri arasında; sanal kütüphane, sektörel terimler, güncel kaynaklar, biyolojik ve tıbbi kaynaklar, haberler, sözlük, ansiklopedi gibi terimleri kullanabilirsiniz. Ayrıca Türkçe dil desteği sayesinde kullanımı daha da kolay olan bu programla aradığınız bilgiler için site site dolaşmanıza gerek kalmayacaktır.
WikiReader indir